Ege Yat Hizmetleri

Adres: Akdeniz Caddesi 4, Yokusbasi, Bodrum 48400
Tel: +90 (252) 313 26 55
Web: www.aegeanyacht.com
E-posta: ege@egeyat.com.tr

1976 yılında Sinan Özer tarafından kurulan EGE YAT Bodrum’da bulunan tersane ve yönetim ofisleriyle YAT İMALATI, BAKIM ONARIM, ALIM SATIM, KİRALAMA, YAT İŞLETME konusunda hizmet vermektedir

Bodrum Ören’de bulunan tersanesinde 15 m den 60 m ye kadar değişen boyutlarda kişiye özel çelik yatların projelendirilip anahtar teslim imalatı konusunda uzmanlaşmıştır.

1978 yılından bugüne,16 – 57 metre arasında değişen boyutlarda yatlar gerek iç piyasaya gerekse ; Karayip Adaları, Mısır, Tayland, Maldiv Adaları, İtalya, Fransa, Almanya, Portekiz, İspanya, Rusya, gibi ülkelere ihraç edilmiştir.

Konusunda uzmanlaşmış teknik personeliyle 7 – 24 servis veren EGEYAT’ın 20.000 m2 lik Ören tersanesinde çekek ve bakım onarım hizmetinin yanısıra uzman ve deneyimli satış ekibiyle sıfır ve ikinci el yat satışında geniş bir müşteri ve yat portföyüne sahiptir.

EGEYAT kendi filosuna ait yatların dışında değişik firma ve kişilere ait olan yatları da yönetmekte, direkt pazarlama dışında yerli ve yabancı tur operatörleri ve seyahat acentaları aracılığıyla pazarlamaktadır.

Ayrıca kapsamlı mal stoğu ile Bodrum’un en büyük deniz malzemeleri mağazalarına sahiptir.