Club Marina & Skopea Marina

Adres: Göcek Mahallesi Bingüş Koyu Mevkii No:11 Club Marina Tesisleri Fethiye/Muğla
Tel: +90 (252) 645 18 00
Fax: +90 (252) 645 18 04
E-posta: info@clubmarina.com.tr

Muğla nın Fethiye ilçe Göcek Büngüş koyu mevkiinde bulunan CLUB MARINA 1990 yılında kurulmuş Türkiye nin doğal korunaklı ilk özel marinasıdır. Doğal yaşamın itina ile korunduğu , toplam 44.998,32 m2 lik alanla hizmet veren CLUB MARINA aynı zamanda konumu itibariyle de türkiyenin en korunaklı doğal mendirekli marinasıdır. Göcek merkezine 3 km uzaklık ta olan CLUB MARINA tatilini geçirmek için ülkemizin güney sahillerini seçenler için mükemmel bir dinlenme noktasıdır.

Göcek in demirlemek için en uygun alanı olan Büngüş koyunda kurulu CLUB MARINA Göcek te Mega Yatlara hizmet verebilen marinalar arasındadır. Ayrıca konumu dan dolayı sadece Club Marına da olan 24 adet özel iskele ilede hizmet vermektedir.

Göcek merkezinden Marinamıza ulaşım karayolunun yanı sıra denizden ÜCRETSİZ servisimiz ile sağlanabilmektedir. Serviz botumuz ‘ ÇAYDANLIK’ Club Marina ve Skopea Marina arasında yaz sezonunda 07:45 ten gece 24:00 a kadar hizmet vermektedir.

Bağlama bilgileri
Maksimum Tam Boy Maksimum boy 110 metre
Marinada tonoz sistemi olduğundan dolayı marina ofis bilgisi dahilinde demir atıla bilir
Maksimum Derinlik 11,0 metre
Deniz kapasitesi 121

Ulaşım
Hava Alanı Dalaman Uluslararası Havalimanı 23 KM
Otogar Otogar-Fethiye 21KM
Şehir Merkezi Göcek Merkez 3 KM – Fethiye Merkez 19 KM

Yatlara Verilen Hizmetler
24 saat palamar botu hizmeti – 24 saat güvenlik hizmeti kamera destekli – Dalgıç hizmeti – Elektrik – Su – Telofon – Faks – Kablosu İnternet – Duş – Tuvalet – Otopark – Yangın İhbar Sistemi – Akaryakıt İstasyonu – Türk Hamamı – Bungalow – Restoran – Plaj

Atık Alım
Geri Dönüşüm Atıkları (cam – kağıt – alüminyum ) – Organik (evsel) Atıklar – Atık Yağ – Sintine – Pis Su – Pil

Marina Ofis Hizmetleri
Hava Tahmin Raporu – Telefon – Faks – İnternet – Taksi – Enformasyon