Albatros Marina

Adres: Sarıana Mahallesi M. Münir Elgin Bulvarı No : 46 Marmaris / Muğla
Tel: +90 (252) 412 24 56
Web: www.albatrosmarina.com
E-posta: info@albatrosmarina.com

Köklü ve deneyimli yönetim; Albatros Marina 1982 yılında kurulmuş ve o zamandan beri başarıyla faaliyet göstermektedir.
Lokasyon : Şehrin gürültüsünden uzakta ama dünyanın kalbinde yer almaktadır. Albatros Marina Marmaris şehir merkezine sadece 1,5 km uzaklıkta olup, çarpıcı doğal güzellikleri ve çam ağaçlarıyla çevrili, güzel ve huzurlu bir sığınaktır. Albatros Marina alışveriş, yemek, eğlence, konaklama, bankacılık ve posta hizmetleri, ulaştırma ve diğer hizmetler de dahil olmak üzere tüm büyük tesislere ulaşımı sağlamaktadır.
Uygun fiyatlar : Rekabetçi fiyatlarımız sizlere marina içinde uzun ve kısa süreli konaklamalar için ekonomik bir seçenek sunmaktadır.
En kaliteli hizmetler ve olanaklar : 30.000 metrekare içinde kara park alanı bulunan Albatros Marina’da tekneleriniz için gereken tüm hizmetler vardır. Deneyimli personel, 24 saat güvenlik, sahil bar, restoran ve bunların yanı sıra yüksek kalitede teknik servisi ile Albatros Marina olarak biz, hizmet standardımız ile her zaman övünürüz.
Dostça bir atmosfer ve sıcak insanlar : Herhangi bir soru veya ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi için uzman personelimiz size haftanın her günü yardım etmekten mutluluk duymaktadır.

Ulaşım
Şehir Merkezi 1,5 km – Dalaman Havaalanı 100 km – Muğla 60 km

Yatlara Verilen Hizmetler
Güvenlik Hizmeti güvenlik kamera destekli, Dalgıç, Elektrik, Su, Telefon, Kablosuz İnternet, Tuvalet – Duş, Engelliler için Tuvalet – Duş, Otopark, Yangın İhbar ve Söndürme Sistemi

Atık Alım
Mevcut

Marina Ofis Hizmetleri
Marinamız 24 saat esasına göre tüm yıl boyunca açıktır. Marina ofisimiz iskele başında yer almaktadır. Güler yüzlü personelimiz, her türlü formaliteler için size yardımcı olacaktır