Ece Saray Marina

Adres: 1. Karagözler – Fethiye / MUĞLA
Tel: +90 (252) 612 88 29
Fax: +90 (252) 612 50 08
E-posta: marina@ecemarina.com

Fethiye Körfezi’nin masmavi kıyılarında inci bir kolye gibi uzanan Ece Marina; tarihin, doğanın ve denizin keyfine varmanız için sizi bekliyor… Havadan, karadan ve denizden ulaşılabilen özel konumuyla dikkat çeken Ece Marina’ya gelen ve verilen kaliteli hizmetin tadını çıkaran ziyaretçiler, bu muhteşem limandan demir almak istemiyor…

Ece Marina’nın kapasitesi -tekne ebatlarına bağlı olarak- 460 teknedir. 60 metre uzunluğa kadar tekne bağlanabilen marinamızda yıl boyunca güvenli konaklayabilirsiniz. Ece Marina, yüksek standartlı Butik Oteli, Muhteşem Havuzu, Barları, Türk ve Dünya Mutfağının essiz tadlarını sunan Restoranı, SPA & Wellness Center ve kuaförü ile konuklarına bu essiz doğal ortamın tadını çıkaracakları bir tatil fırsatı sunuyor. Ece Marina’nın içinde barındığı Fethiye, Bati Akdeniz’in en gözde yelken ve yatçılık merkezlerinden biri olup birçok tarihi ve doğal güzelliğe sahiptir.

Ece Saray Marina’ya yatları ile gelerek, kaliteli hizmetin tadını çıkaran ziyaretçiler; bu mavi bayraklı, 5 altın çapalı muhteşem limandan demir almak istemiyorlar. Yüzer iskeleleriyle su sirkülâsyonunu aksatmayan çevreci bir yapıda inşa edilen Ece Marina; kaliteye ve doğaya gösterdiği özeni ISO belgeleri ile daima sürdürüyor.

Ece Marina olarak misafirlerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.
Bağlama ve Gümrük Formaliteleri
Genel Servisler
Liman Servisleri
Yanaşma Servisi
Marina Ofis Servisleri
Teknik Servisler
Çalışma Ofisi
Sağlık Servisleri
Güvenlik Servisleri
Yakıt Tedarik Servisleri
Çevre Koruma Servisleri
Sosyal Servisler
Bar & Restoranlar
Alışveriş ve Eğlence Merkezleri
Posta ve Kurye Servisleri
Turlar, Transferler ve Araba Kiralama Servisleri
Yat Charter