Setur Finike Marina

Adres: P.K. 17 07740 Finike - Antalya
Tel: +90 (242) 855 50 30
Web: www.seturmarinas.com
E-posta: finike@seturmarinas.com

Setur Finike Marina, Türkiye’nin güneyinde ve aynı zamanda yatçıların yurda giriş-çıkış formalitelerini kolaylıkla tamamlayabildiği hudut kapısı olan Finike’nin merkezinde yer almaktadır. Marina’nın herhangi bir kritik yaklaşım özelliği yoktur.

1997 yılında hizmet vermeye başlamış olan Marina, misafirlerine portakalı, turuncu ve limonu ile tanınmış Finike ileçesi içinde Akdeniz yaşantısının bütün doğallığını sunmaktadır.

Yaz ve kış dönemlerinde yatçıların vazgeçilmez noktalrından biri olan Marina’nın bulunduğu bölge Noel Baba Kilise ve Müzesi’ni, Kekova Batık Şehri’ni, Myrai, Sura, Kyaenai, Theimussa, Andriace, Limyra, Arykanda, Olympos, Corydella, Rhodiapolis, Idebessiois, Gagae Antik Kentleri’ni / Kalıntıları’nı / Harabeleri’ni, Asar Kilisesi’ni, Demre Kalesi’ni, Korsan ve Suluin Mağaraları’nı, eşsiz güzellikte olan Üçağız, Beş Adalar, Olympos, Adrasan, Karagöz gibi koy ve doğal çevreyi, ayrıca birçok Mavi Bayrak’lı plajı barındırmaktadır.

Güleryüzlü, tecrübeli ve misafir perver kadrosuyla hizmet veren Setur Finike Marina’da konaklamaktan mutlu olacak ve ayrılamayacaksınız.

Üye Olunan Dernek, Kurum ve Kuruluşlar

• Türkiye Çevre Eğitim Vakfı ( Mavi Bayrak)
• Deniz Ticaret Odası
• Deniz Turizmi Birliği