Viaport Marina

Adres: Cami Mahallesi, Şehitler Caddesi, No:17, 34940 Tuzla, İstanbul/TÜRKİYE
Tel: +90 216 560 1842
Fax: +90 216 690 1002
E-posta: viaportmarina@viaportmarina.com

HAKKIMIZDA
Viaport Marina, Via Properties tarafından 2015 Mayıs’ta hayata geçirilmiş Türkiye’nin en güvenilir, en konforlu ve en lüks marinalarından biridir.
İstanbul’un en yeni marinası olan, 5 çıpa sahibi, dünya standartlarında ve 750 bağlama kapasitesine sahip Viaport Marina’da, siz değerli misafirlerimize, yüzer pontonlar ve rıhtımlar ile 80 metreye kadar güvenli bağlama hizmeti sunulmaktadır. Özel tasarımı ve coğrafi konumu ile en kötü iklim koşullarına dahi hazır olan Viaport Marina’da gözünüz arkada kalmayacak. Marinadan Sabiha Gökçen hava alanına 15 dakikada ulaşmak mümkündür.
Viaport Marina’da tekne sahipleri için ayrılmış özel otopark alanları, yüksek hızlı ve sınırsız kablosuz internet, sadece tekne sahiplerinin kullanımına açık WC, duş, bulaşıkhane, çamaşırhane, bebek bakım odası ve engelli tuvaletleri gibi hizmet alanlarını kapsayan sanitary üniteleri ile konforunuz için gerekli bütün imkânları sunulmaktadır. Marina, ayrıca her türlü güvenlik ve emniyet imkanlarına sahiptir.
Viaport Marina Tuzla teknik servis ağının merkezi konumundadır. Marina Çekek sahasında her türlü teknik hizmeti alacağınız yetkin firmalar bulunmaktadır. 75 ve 300 ton hareketli liftler ile 30.000m² kara park alanında çekek hizmetleri sağlanırken, tekneler ile ilgili tüm bakım onarım işlemleri yaptırılabilecek, konusunda uzman tecrübeli kadrosu ile çekek sahasında bulunan teknik servis ünitelerinden faydalanılabilecektir.Teknenize ait bütün ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz yat market ve dünyanın sayılı distribütörlerinin ofis ve servisleri de çekek sahasında hizmetlerini sunmaktadır.

Marina bünyemizde yer alan sigorta acenteliğimizden, yat/tekne sigortası başta olmak üzere diğer tüm bireysel (konut, kasko, trafik, ferdi kaza, sağlık sigortası vb) sigorta ürünlerini satın alma imkanı sağlanırken danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

İstanbul’un denizle buluştuğu en güze noktası Tuzla, Viaport Marina ile artık sosyal yaşamın merkezi haline gelmiştir.Viaport Marina, içindeki alışveriş merkezleri ve outlet mağazalarıyla bölgenin incisi durumundadır. Ayrıca Viaport Marina,Türkiye’nin öncü gurme lezzetlerine/ markalarına da ev sahipliği yapmaktadır.
Dahası, Marinada teknelerle içiçe İstanbul Tuzla Crowne Plaza Hotel, 259 odası ile; Yacht Club, A La Carte Restaurant, The Hunger Restaurant, bar, executive lounge, oda servisi ve Fitness Center imkanları ile yat sahiplerine/kaptanlarına özel fiyatlarla marina ve deniz manzarasında benzersiz keyifli anlar sunmaktadır.
Açık hava mimarisi ve ferah alışveriş caddesi ile güvenli alışverişin; Aslan Park ve ViaSea Akvaryum ile keşfedilmemiş dünyaların; Korsan Adası,Temapark, Marina Aquapark ve Eğlence Merkezleri ile mutluluğun kapılarını açan Viaport Marina benzersiz bir deneyim sunmaktadır.
Denizi temiz, gürültüden uzak; huzurun adresi; alışveriş/eğlence/teknik servis ağının merkezi yeni rotanız; yeni eviniz Viaport Marina’ya şimdiden hoşgeldiniz.
Daha detaylı bilgiler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.viaportmarina.com