G Marina Kemer

Adres: G Marina Kemer Yalı Cad. No:9 Kemer Antalya
Tel: +90 (242) 814 14 90 Pbx.
Web: www.gmarinakemer.net
E-posta: marina@gmarinakemer.net

G Marina Kemer, 225 yat denizde, 125 yat karada konaklama kapasitesi ile ülkemiz kıyılarında bulunan belgeli yat limanlarından biridir.

G Marina Kemer verdiği servisler açısından uluslararası standartlara sahiptir. Güvenlik ve deniz hizmetleri, akaryakıt, elektrik, su ikmal hizmetleri, marina çarşısı, alışveriş merkezi, yat bakım-onarım üniteleri ve 60 ton kapasiteli tekne karaya alma aracı ile yat sahiplerinin her türlü ihtiyacına cevap vermektedir. 125 yata aynı zamanda karada bakım onarım hizmeti verebilme olanağı bulunan marina işletmesi bu hizmetlerini, yat bakım atölyelerinde çalışan 20 yıl tecrübeye sahip uzman teknisyenler tarafından uluslararası standartlarda vermektedir.

Marina Resepsiyonu 08.30 – 19.00 saatleri arasında daimi olarak görev yapmakta ve deniz ile marina arasındaki haberleşmeyi Telsiz 73. kanaldanTürkçe, Almanca ve İngilizce olarak sağlamaktadır.

Haberleşme
Yat sahiplerinin kullanımına açık fax ve telefon haberleşmesinin yanısıra Marina 24 saat süre ile Kanal 73 den telsiz haberleşmesi sağlamaktadır.

Marina deniz ve güvenlik ekibi kara ve deniz güvenlik hizmetlerini 24 saat süresince kesintisiz olarak vermektedir.
Marina Yat Bakım-Onarım Atölyeleri, uzman teknik görevliler denetiminde, tecrübeli teknisyenler tarafından yatlara bakım onarım hizmetlerini haftanın yedi günü kesintisiz olarak vermektedir.

Hava tahmin raporları
Ulusal ve uluslararası istasyonlardan hava tahmin raporları temin edilip günlük olarak ilan edilmektedir.

Duş-wc grupları
Marina iç sahasında bulunan 3 adet duş-wc grubu merkezi ısıtma sistemine bağlıdır ve duşlarda 24 saat süre ile sıcak su sağlanmaktadır.
Bulaşık ve Çamaşırhane
Yatçılar tarafından kullanılmak üzere düzenlenmiş ayrı ayrı bulaşık ve çamaşır yıkama odaları mevcuttur.

Elektronik Güvenlik Kameraları
Marina iç sahası elektronik kameralar ile 24 saat süre ile denetlenmektedir.

Yangınla Mücadele Ekipmanı
Marina iç sahasında bulunan tüm birimlere ulaşacak şekilde yerleştirilen yangın boruları, tatlı su ve deniz suyu ile ayrı ayrı beslenmektedir. Kimyasal yangın söndürücüler bakımlı ve daimi olarak kullanıma hazır durumdadır.

Marinada bulunan bağlama yerlerinden yatlara elektrik, su, telefon ve kablolu Tv bağlantısı sağlamak mümkündür.
Türkiye ilk 3. ve marina olarak ilk kablosuz internet hizmetini sağlayan ve tüm marinada bu hizmeti alabilen bir marinadır.
Uluslararası zevke hitap edecek olan ve marina içinde yer alan Navigator Restaurant-Bar hizmete açılmıştır.
Bölgemizdeki en kapsamlı Yat Malzeme Mağazası, yat sahiplerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek düzeydedir.

Plajlar
Mavi bayrakla belgelendirilen iki plaj Marinanın her iki yanında yer almaktadır. Ayrıca marina yardımcı mendireği üzerinde sadece marina ziyaretçilerine tahsis edilmiş özel yüzme platformu mevcuttur.
Marina çevre imkanları açısından da özel bir konuma sahiptir.
Uluslararası Antalya Havaalanına 50 Km. mesafededir.
Belek Golf sahaları bölgesine 70 Km. mesafededir.
Aralık – Ocak – Şubat aylarında kayak imkanının bulunduğu SAKLIKENT Kayak Tesislerine 70 Km. mesafededir.
At çiftliklerine10 Km. mesafededir.

Tarihi çevre
Phaselis Liman kenti, Olympos, Aspendos, Side, Perge, Thermessos gibi antik kent harabeleri Kemer’den kolaylıkla ziyaret edilebilecek mesafededir.

Sağlık Hizmetleri
Kemer Kenti içinde yer alan ve her türlü tıbbi cihazlar ile donatılmış Devlet Hastahanesinin yanısıra tam teşekküllü 2 adet özel hastahane mevcuttur.

Hudut kapısı
Kemer yurtdışına çıkış ve yurtdışından giriş işlemlerinin yapıldığı Deniz Giriş kapısı olup ilgili tüm yetkililer Marina girişinde bulunan ofiste görev yapmaktadırlar.