Setur Kalamış & Fenerbahçe Marinaları

Adres: Münir Nurettin Selçuk Cad. Kalamış / İstanbul
Tel: +90 (216) 346 23 46
Web: www.seturmarinas.com
E-posta: kalamis@seturmarinas.com

Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marinaları’nın herhangi bir kritik yaklaşım özelliği yoktur. Marina içinde derinlik azami 6.5 metredir ve tonoz döşeli olduğu için demir atılmaz. Mavi bayrak taşımakta olan Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marinaları’nda palamar botu ile hizmet verilir.

Çekek sahasında marina tarafından üstlenilen, yatların karaya çekme, denize indirme ve alt yıkama hizmetlerinin yanısıra her türlü kışlama ve bakım hizmetlerini marina dahilinde faaliyet gösteren diğer işletmelerden almak mümkündür.

Marina içindeki atölyeler tarafından gerçekleştirilen bakım/onarım işlemleri arasında boya uygulama ve bakımı, osmosis koruma ve tedavisi, pasta, vernik, epoxy – polyester işleri, yelken, branda, kışlık örtü, bimini, sprayhood imal ve onarımı, her tür ana makina, jeneratör ve dıştan takma onarımı, torna işleri, ahşap güverte ve mobilya imal ve onarımı ile elektrik ve elektronik ekipman tamir, montaj ve bakımı sayılabilir.

Bağlama Bilgileri
Maksimum Tam Boy Maksimum Boy 60 m.
Marina tonoz döşeli olduğu için demir atılamaz.
Maksimum Derinlik 6,5 m.
Deniz Kapasitesi 1291
Kara Kapasitesi 220

Ulaşım
Hava Limanı İstanbul Atatürk Havalimanı : 34 Km. – Sabiha Gökçen Havalimanı : 21 Km.
Otogar İstanbul Otogarı 25 Km
Şehir Merkezine ulaşım Marina Şehir Merkezindedir.

Yatlara Verilen Hizmetler
Palamar Bot Hizmeti, Güvenlik Hizmeti güvenlik kamera destekli, Dalgıç, Elektrik, Su, Telefon, Kablosuz İnternet, Tuvalet – Duş, Engelliler için Tuvalet – Duş, Otopark, Yangın İhbar ve Söndürme Sistemi, Akaryakıt İstasyonu

Atık Alım
Geri Dönüşüm Atıkları (cam – kağıt – alüminyum), Organik (Evsel) Atık, Atık Yağ, Sintine, Pis Su, Pil & Akü, Kontamina Atık

Marina Ofis Hizmetleri
Enformasyon, Hava Tahmin Raporu, Telefon, Faks, İnternet, Taksi