Setur Antalya Marina

Adres: Büyük Liman Mevkii Liman 2. Cad. No:40 PK 387 07130 Konyaaltı / ANTALYA
Tel: +90 (242) 259 32 59
Web: www.seturmarinas.com
E-posta: antalya@seturmarinas.com

Antalya ticari limanı ana mendireği içerisinde 1991 yılında faaliyete geçen Setur Antalya Marina şehir merkezine 10 km, uluslararası Antalya Havalimanı’na 30 km mesafededir. Bir şehir marinasında olması gereken tüm özelliklere sahiptir; misafirlerine, güvenli, huzurlu, eğlenceli bir ortam sunar.

Marinanın yat bağlama kapasitesi, denizde 235, karada 150 olmak üzere toplam 385 adettir. Marina içinde derinlik 4 – 6 metredir. Yaz sezonu boyunca hizmete açık mega yat iskelesinde, boyu 90 metreye kadar olan bir çok mega yata hizmet verilmektedir.

Marinada, 30.000m² çekek sahası, 75 ve 200 ton kapasiteli gezer lift ve 1000 m2 Yat Boya- Bakım Hangarı mevcuttur. Marina tarafından verilen karaya çekme, denize indirme ve alt yıkama hizmetlerinin yanı sıra; her türlü teknik bakım ve onarım hizmetlerini marina içinde faaliyet gösteren diğer işletmelerden almak mümkündür.

Setur Antalya Marina’nın misafirleri, turizmin kalbi Antalya’nın zengin kültür ve sanat yaşamından yıl boyunca yararlanabilirler. Mart ve Nisan aylarında Saklıkent’te kayak yapmak ve sahillerde denize girmek mümkündür. Antalya, dünyada en uzun süre golf oynanan şehirlerin başında gelmesi sebebiyle golf meraklılarına büyük imkânlar sunmaktadır.

Setur Antalya Marina Çevre duyarlılığı ve üstün hizmet kalitesi The Yacht Harbour Assosiation (TYHA) tarafından “Beş Altın Çıpa” ve FEE (Avrupa Çevre Eğitim Kurumu) tarafından “Mavi Bayrak” ile ödüllendirilmiştir.

Bağlama Bilgileri
Maksimum Tam Boy 90m
Maksimum Derinlik 6m
Deniz Kapasitesi 235
Kara Kapasitesi 150

Ulaşım
Havalimanı 30 km, Otogar 15 km, Şehir Merkezine Ulaşım 10 km

Yatlara Verilen Hizmetler
Palamar Bot Hizmet, Güvenlik Hizmeti güvenlik kamera destekli, Dalgıç, Elektrik, Su, Telefon, Kablosuz Internet, Tuvalet – Duş, Engelliler için Tuvalet – Duş, Çamaşır yıkama alanı, Bulaşık yıkama alanı, Otopark, Kiralık Depo, Yangın İhbar ve Söndürme Sistemi

Atık Alım
Geri Dönüşüm Atıkları (cam – kağıt – alüminyum), Organik (Evsel) Atık, Atık Yağ, Sintine, Pis Su, Pil & Akü, Kontamina Atık

Marina Ofis Hizmetleri
Enformasyon, Hava Tahmin Raporu, Telefon, Faks, Internet, Taksi

Teknik Hizmetler
Çekme  – Atma, Alt Yıkama, Yat Boya ve Bakım Hangarı

Taşeron Firma Üzerinden Verilen Hizmetler
Kışlık Bakım Hizmeti, Giriş Çıkış İşlemleri, Giriş Çıkış İşlemleri, Muhtelif Teknik Bakım Onarım Hizmetleri

Marina ve yakın çevrede bulunan sosyal imkanlar – Aktiviteler
Market, Yat Market, Acenta – Bilet – Araç Kiralama, Restoran, Kafeterya – Bar, Yüzme Havuzu & Plaj, Spor Alanı, Rekreasyon Alanları